Polar Bere Boyunluk: oQQo Polar Bere (Unisex) bu iki kullanış biçimi tek üründe buluşuyor. Hem bere, boyunluk ve buff olarak kullanabileceğiniz bu çok özel ürün üstelik Polar Kumaştan imal edilmiştir. Kışın yağmurundan, karından, soğuğundan, rüzgarından, sizi etkin bir şekilde korur.
Hafif ve yumuşak yapıdadır. Esnektir terletmez. Üst bölümünde yer alan ipi sıkma bölümü ile saniyeler içinde boyunluğunuzu bereye dönüştürebilirsiniz.
Dışarıda yürümek zorunda kalanlar, kayak yapmayı, motosiklet, bisiklet, yürüyüş, koşu yapanlara ve günlük kullanım için… İç ve dış mekanlarda mükemmel boyunluk-bere buff, bandana çözümü. oQQo Boyun koruyucu, bere, bandana, buff olarak; kaliteli ve ergonomik tasarımdadır. . Polar yapısı ile her türlü kış etkinliği ve gündelik giyim için idealdir. Bu multi fonksiyonlu, çok yönlü bere boyunluk çözümünün, boyun bandından hızlıca BEREYE dönüştürmek için ayarlanabilir bir ipi vardır.
Ürün Özellikleri: Malzeme: Polar Bakımı: Çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ütü yapılmaz. Polar yapısı ile oldukça güçlü ve dayanıklı bir üründür. Uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. 30 derece yıkama sıcaklığı ile ürününüzün şeklinde, sıcaklığında, ölçülerinde ve renklerinde asla değişim olmaz. Polar yapısı ile hızlı kurur.
Baskı; İnsan sağlığına zarar vermeyen eko-teks belgeli baskı. Okullara özel tasarım ve özel baskılı ürün üretilmektedir. Dilediğiniz tasarımlarla sizlere özel ürün üretiyoruz. Toplu Üretim taleplerinizde özel renk, özel logo arma ve sloganlar ve tasarımlar kullanılabilir. Talepleriniz için Müşteri temsilcilerimiz. 90 212 5450110 pbx Saygılarımızla demspor.